Çarşamba, Temmuz 23, 2008

Bilişimci Türkler LinkedIn'deki "Turk IT" Grubunda Buluşuyor!

Bilişimci Türkler aralarındaki ilişkileri güçlendirmek için LinkedIn altındaki "Turk IT" grubunda buluşuyor. Evet, dünyanın her yerindeki bilişimci Türkler birbirleriyle tanışıyor, birbirlerinin bağlantılarından ve deneyimlerinden yararlanıyor.

Grup üyeleri, bilişim sektöründe çalışanlardan ve diğer sektörlerdeki şirketlerin bilişim bölümlerinde görev yapanlardan oluşuyor.

Grubun üye sayısı şu anda 650 kişiye yaklaşıyor. Temmuz 2008 sonu itibariyle 750 kişiye ulaşmasını bekliyorum.

Siz de bir bilişim profesyoneli olarak grubumuza katılmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz:

1 yorum:

Nurettin Selsil dedi ki...

Linkedin'deki Turk IT grubunun üye sayısı 5 Temmuz 2010 itibariyle 3,455'e ulaştı. Dünya üzerindeki Türk bilişimcileri bir araya getirmek için kurduğum bu gruba Türkiye'de bilişim alanında çalışan yabancıları (expat) ve bilişimcilere iş olanakları sağlansınlar diye insan kaynakları uzmanlarını da alıyorum. Amacım; Türk bilişimcilerin birbirleriyle olan bağlantılarını kuvvetlendirip, yeni başarılara birlikte imza atmalarını kolaylaştırmak; pazardaki iş imkânlarından haberdar olmalarını sağlamak; bilgi ve fikir paylaşımını arttırıp, yaşanan sorunların hızlıca çözülmesine yardımcı olmak.